Фен-шуй для твоєї кімнати

                          Фен-шуй - найдавніша наука впорядкування житла.

                              Причому, виконувати її зовсім нескладно,

                          а успішний результат не змусить себе довго чекати! 


Порада 1

Стіни фен-шуй радить перефарбувати в м'які, приглушені тони, щоб енергетичні потоки циркулювали по кімнаті плавно і спокійно.

 

Порада 2

На стінку перед столом повісь фотки друзів. Можеш зробити колаж з улюблених журнальних вирізок. Яскраві плями перед очима на дальньому плані розрядить атмосферу занудства;)

 

Порада 3

Розмісти письмовий стіл навскоси від дверей. так постійні потоки енергії, фонтануючі з дверного отвору, не будуть тебе стомлювати.

 

Порада 4

Неважливо, ліворуч або праворуч від столу будуть полки, головне, щоб вони не притискалися до нього. Інакше, над твоїм робочим місцем завжди будуть витати енергетичні згустки напруги і втоми.


 Порада 5

Лівий дальній кут столу - зона добробуту. Кращий аксесуар для нього - скарбничка.

 
 Порада 6

На дальній край столу став яскравий сувенір або улюблену фотку - ця зона емоційного насолоди прискорює процес виконання найзаповітніших бажань.


Порада 7

Монітор став по діагоналі від себе. Ця "перекошене" врятує тебе від негативних потоків комп'ютерної енергії.


 Порада 8

На лівий край - в зону успіху і досягнень - поклажі зошити і підручники, з якими вже закінчила працювати.


 Порада 9

Правий край столу - зона перспектив і творчості. Тобі буде психологічно комфортно, якщо покладеш сюди конспекти і книги, які тобі ще належить простудіювати.

 

 Порада10

Настільна лампа ставиться, щоб тінь від руки не падала на зошит. Для правшів - зліва, для лівшів - праворуч.

 

 Порада 11

Правий нижній кут столу - зона спілкування. саме місце для телефону!


Порада 12

Кошик для сміття краще поставити на відкритому просторі, а не під столом, щоб негативна енергія розвіювався, не зазіхаючи на тебе і твоє робоче місце.в початок 


Порада 13

Щоденник, покладений зліва ближче до центру столу, завжди буде перед очима і не буде заважати.


 Порада 14

За спиною не повинно бути вікон, дверей, шаф і полиць. Краще всього, якщо твій тил прикриє глуха стіна. Інакше ти будеш відчувати постійну незахищеність і слабкість.

Твій ангел-охоронець

              Іноді ми розуміємо, що це був ангел, тільки тоді, коли він повертається і йде...

                                     А ми дивимося йому вслід і бачимо на спині крила...

                                              Твій ангел-охоронець - який він?

 

ღ У кожної людини є свій ангел-охоронець. Саме він відганяє від нас всі напасті і у важкі хвилини закликає інших ангелів до нас на допомогу.

ღ Ангел-охоронець щодня спілкується з людиною, до якого він «приписаний», але більшість людей називає його внутрішнім голосом, чуттям, інтуїцією або шостим почуттям.

ღ Ангел буквально чекає, щоб ти дала йому завдання, бо існує правило: ангели не втручаються в наш світ до тих пір, поки ми не попросимо їх зробити що-небудь!

ღАнгел не може шкодити і заподіювати зло кому б то не було. Не потрібно просити Ангела покарати ворога, яким би поганим він не був.

ღ Ангел відчуває час, в яке має збутися бажання. Якщо прохання «господаря» не почута, значить - ще не настав час для виконання цієї мрії. Значить, потрібно почекати. 

 

                              Всі ангели, як і люди різні: різної статі, віку і характеру.

                            А тобі цікаво, хто твій ангел-охоронець? Тоді почитай це: 

 

ღ Вік твого ангела: число твого народження місяцьНаприклад, мій ДР 10 вересня означає, що моєму ангелу 19 років (завжди!) 
ღ Стать твого ангела: сума всіх цифр дати народження. Наприклад, 10.09.1996 означає: 1 9 1 9 9 6, 3 5 = 8; парна - хлопчик, непарна - дівчинка 
ღ Стихія твого ангела: Друга цифра дня народженняНаприклад, якщо ти народилася, як і я, 10 числа, то це буде 0. А якщо 3, то це буде просто 3. Дивимося:

 

1 - святість. Прекрасний образ. Світлий ореол. Кажуть, саме з них списали ангелів на більшості картин. Їх невидимі крила ковдрою накривають весь світ. Це самі добрі ангели. Вони ніколи не будуть спокійно дивитися як людині погано. Будь то їхні підопічні чи інші люди. «Володарі» таких ангелів зазвичай теж дуже добрі. 
 2 - світло. Світлі сонячні ангели з великими білими крилами. Якщо цей ангел цілує в щоку, то на цьому місці з'являється ластовиння. Кожна ластовинням на обличчі - це поцілунок сонячного ангела. Він постійно хоче з тобою зв'язатися: приснитися, показатися в дзеркалі, послати знак. 
 3 - повітря. Ангел, сотканий з повітря і вітру, невизначених обрисів. Крила великі, але невидимі. Він дуже безтурботний, часто відлучається, але якщо його попросити, то в коржик розіб'ється, щоб догодити «хазяїну»! 
 4 - мудрість. Ангели рідкісної мудрості та інтуїції. Зазвичай це передається і їх господарям. Зазвичай «володарі» таких ангелів досягають успіху в навчанні і в кар'єрі. Не маловажно в цьому і те, що ці ангели примудряються завжди підказати правильне рішення або вихід! 
 5 - метал. Сміливі ангели-охоронці. Холодні і сильні крила. Зазвичай він приходить, коли ти плачеш. Чим більше ти проливаєш сліз, тим болючіше йому доводиться, і тим сильніше він стає. Зазвичай «володарі» таких ангелів живуть дуже довго. 
 6 - веселка. Яскраві ангели з різнокольоровими крилами як у метелика. Справжній скарб. Вони грають на чудесних флейті та скрипці, розганяючи своєї мелодією будь-яку тугу й нудьгу. Їх підопічні-яскраві творчі особистості. 
 7 - енергія. Змінюють форми і кольору. Такі ж і крила. Згустки енергії, що залежать від настрою. Тому, це самі образливі ангели. При цьому абсолютно віддані і завжди попереджають своїх «господарів» через віщі сни. 
 8 - людина. Нічим не відрізняються зовні від звичайних людей. Крил немає. Зазвичай, ці ангели - душі померлих родичів або знайомих, які кохали вас за життя. Дуже дбайливі ангели. Ходять за господарем по п'ятах, ніде не залишають без нагляду. 
 9 - тепло. Ангели-оптимісти. Теплі крила, пухнасті і м'які як лапка кошеня. Ці ангели зазвичай набувають форму наших друзів або тварин, щоб бути ближче. Вони дарують своїм господарям гармонію і злагоду. 
 0 - вогонь. Відроджуються подібно феніксам, тому непереможні. Вогненні крила. Вони завжди хочуть допомогти, в будь-якій дрібниці. Для них немає нічого неможливого. «Володарів» таких ангелів завжди називають везунчиками.Але не варто їздити швидше, ніж літає твій ангел-охоронець ...

 

Три гостя

Жінка вийшла зі свого будинку і побачила на вуличному дворику трьох людей похилого віку. Вона не впізнала їх. Вона сказала: "Напевно, ми не знайомі, але ви повинно бути голодні. Будь ласка, заходьте в будинок і поїжте."

"А чоловік дома?", Запитали вони.

"Ні", відповіла вона. "Його немає."

"Тоді ми не можемо увійти", відповіли вони. 


Увечері, коли її чоловік повернувся додому, вона розповіла йому про те, що трапилося. 


"Іди і скажи їм що я вдома і запроси їх до дому!" сказав чоловік. 


Жінка вийшла і запросила людей похилого віку.

"Ми не можемо піти в будинок разом", відповіли вони.

"Чому ж?" здивувалася вона.

Один зі старих пояснив, вказуючи на своїх друзів: "Його звуть Багатство, а його звуть Удача, а мене звуть Любов." Після чого додав, "Зараз іди додому і поговори зі своїм чоловіком про те, кого з нас ви хочете бачити у своєму домі."

 

 

Жінка пішла і розповіла чоловікові про те, що почула. Її чоловік був дуже втішений. "Як добре !!!", сказав він. "Якщо вже треба зробити вибір, давай запросимо Багатство. Нехай увійде і наповнить наш дім багатством!"

Його дружина заперечила, "Дорогий, а чому б нам не запросити Удачу?"

Їхня донька слухала все, сидячи в кутку. Вона підбігла до них з своєю пропозицією: "А чому б нам краще не запросити Любов? Адже тоді в нашому помешканні запанувала б любов!"

"Давай-но погодимося з нашою дівчинкою," сказав чоловік дружині. 


 "Іди і попроси Любов стати нашим гостем." 


 Жінка вийшла, і спиталася і трьох людей похилого віку, "Хто з вас Любов? Заходь в будинок і будь нашим гостем."

 

 

Старий на ім'я Любов пішов в напрямку будинку. Інші 2 старого пішли за ним. Здивована, леді запитала Багатство та Удачу: "Я ж запросила тільки Любов, чому ви йдете?" 

 

 

 Люди похилого віку відповіли: "Якщо б ви запросили Багатство або Удачу, інші два з нас залишилися б на вулиці, але так як ви запросили Любов, куди вона йде, ми завжди йдемо за нею. Там де є Любов, завжди є і Багатство і Удача! !!!!!!"


                                     Я БАЖАЮ ТОБІ ..

.- Там де є біль, бажаю тобі спокою і милосердя.

- Там де є сумнів, я бажаю тобі довіри.

- Там де є втома і знемога, бажаю тобі розуміння, терпіння та відновлення сил.

- Там де є страх, бажаю тобі любові і мужності.

Типажі дівчат

Зубрилка, Синя Панчоха, Ботанік
Зубрилка, Синя Панчоха, Ботанік

Які вони?

Невдахи, які бояться потрапляти будь-кому на очі, щоб ніхто не почав над ними знущатися. Їх перенісся частенько прикрашають окуляри, а пальці-чорнильні плями. Так, і, звичайно, ніякої косметики. 


 Як з ними стусувались?

Простіше нікуди. Просто прикинься, що робиш своє завдання і в тебе щось не виходить. Вона, соромлячись прийде тобі на допомогу. Справа в капелюсі! Можна похвалити її каліграфічний почерк. 


 Як від них відв'язатися?

Між іншим сьогоднішні ботаніки-це завтрашні поп-зірки (привіт, Джордж Майкл!), Актриси, письменники і взагалі круті люди завтрашнього дня. Факт!

Класна, Кльова, Стильна
Класна, Кльова, Стильна

 Які вони?

Приклеює на свою парту фото наймоднішою музичної групи, фарбує нігті у радикальні кольори, читає глянцеві журнали і не хоче абсолютно ні від чого і ні від кого залежати. Її бойфренд-обов'язково найкрасивіший хлопець у школі, а часто давно її закінчив. 


 Як з ними стусувались?

Збери всю інформацію про останні модні тенденції, про культових фільмах і про ульотний музиці. Приготуй кілька вбивчих коментарів з цього приводу, дочекайся слушної нагоди і Укрутіть їх у розмову. Плюс вклади трохи грошей у блискучий лак і кольорову туш для волосся. Тебе помітять! 


 Як від них відв'язатися?

Як тільки почнеш носити турецькі майки, перетворишся в надбання історії.

Пупсик, Дівчинка-лялечка, Дівчинка-пріпівочка
Пупсик, Дівчинка-лялечка, Дівчинка-пріпівочка

Які вони?

Дівчата, які заплітають один одному кіски в початковій школі, а в старших класах продовжують носити різні бантики, заколочки, короткі спіднички з гольфами та іншу дурниці. Не розлучаються з плюшевими ведмедиками ні на хвилину і сюсюкатися з ними (як будуть і з тобою). І взагалі люблять все пухнасте, мініатюрне або пластмасове. 


 Як з ними стусувались?

Почни прикрашати свій рюкзак зображеннями пухнастих кошенят і одягай якомога більше рожевого. 


 Як від них відв'язатися?

Спробуй агресивну червону помаду, черевики на грубому танку і признайся їй в божевільній любові до Metallica. Вона злякається і сама втече!

Оторва, Важкий випадок, Пацанка
Оторва, Важкий випадок, Пацанка

Які вони?

Ці дівчата сидять лише на останній парті. Освистують будь-якого, хто менш крутий, ніж вони. Смачно випльовують жуйку у твій бік. І злобно гогочуть, якщо та попаде тобі в лоб. Вони вимагають у тебе гроші, погрожуючи розбити твій плеєр. Змушують робити своє домашнє завдання, а в якості подяки за це - чистять нігті твоїм циркулем. 


 Як з ними стусувались?

Якщо ти зійшла з розуму і готова вступити на життєво небезпечний шлях, то прапор тобі в руки! Готуйся - з тебе здеруть сім шкур! 


 Як від них відв'язатися?

Ти не зможеш цього зробити ніколи! Зв'язавшись з нею одного разу, ти зв'язалася з нею навічно. Мужайся!

СІм ангелів


                                    З цього моменту тебе зберігають сім ангелів: 

ღ ангел Світу

ღ ангел Любові

ღ ангел Щастя

ღ ангел Здоров'я

ღ ангел Дружби

ღ ангел Грошей

ღ ангел Удачі 

 

 Для того, щоб всі твої бажання здійснилися, знайди всіх янголят на картинці.І тоді, починаючи з сьогоднішнього дня, вони будуть супроводжувати і зберігати тебе!

Що варто викинути і що залишити у Новому році?

                                  Хочеш, щоб Новий рік приніс тобі радість?

Тоді не втрачай часу дарма і вже зараз ... позбався від усього зайвого - викинь, продай, подаруй!


Від чого потрібно позбутися негайно:


•  від книг, які ти ніколи не станеш читати;

•  від дурних любовних віршів;

•  від вже непотрібних кухонних дрібниць;

•  від запрану нижньої білизни;від одягу, в яку не влізаєш;

•  від туфель, які на розмір менше твого, Навіть якщо вони ще в доброму стані;

•  від вирізаних з журналів картинок;

•  від прострочених ліків;

•  від всіх компрометуючих речових доказів, навіть якщо ти думаєш, що ніхто їх не знайде;

•  від ілюзій, що коли-небудь ти виграєш в лотерею;

•  від забобонів.

 

Що необхідно зберегти:

 

•  справжнього друга;

•  фотографію, яка нагадувала б, чому тобі не треба набирати зайву вагу;

•  старі шкільні твори, доповіді та щоденники;

•  свої дитячі черевички, молочні зуби і ковдрочку - скарби, які слід зберегти на довгу пам'ять;

•  наряди, в яких ти чудово виглядаєш, навіть якщо вони не в моді;

•  секрет, Про який ти не насмілюється нікому розповісти;

•  хлопця, який любить тебе, незважаючи ні на що;

•  всі щоденники, які ти списала;

•  абонемент у басейн або гімнастичний зал;

•  сувенір з приємної поїздки;

• старі телефонні книжки - там завжди залишається телефон, Який ти забула записати в нову книжку;

• свої мрії;

• почуття гумору! Вся інформація взята із сайту:http://diano4ka.ru/

 

Оставить комментарий

Комментарии: 5
 • #1

  divka (Вторник, 21 Декабрь 2010 14:49)

  цікаві розповіді.Ви супер!

 • #2

  Руська (Вторник, 21 Декабрь 2010)

  ага,це все Ksushe4ka тут робила:)Молодець*))
  цьом*)

 • #3

  Ксюше4ка (Вторник, 21 Декабрь 2010 20:12)

  дякую Ірусь)
  люблю*

 • #4

  Лёля (Вторник, 22 Март 2011 16:04)

  класнеько а здесь есть чат??

 • #5

  Ксюше4ка (Вторник, 22 Март 2011 17:23)

  так..є))...
  на головній сторінці))